Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

Deli
Družabni dogodki
Avtor: Tic Miren,

13. pohod po Poteh miru na Krasu 2017

Priporočamo pohodniško obutev.


Turistično društvo Cerje organizira v nedeljo, 2. aprila 2017 13. pohod po Poteh miru na Krasu s pričetkom ob 10.00 uri. Zbirno mesto udeležencev pohoda bo pri Pomniku braniteljem slovenske zemlje na CERJU pri Opatjem selu. Pohod poteka po razgibanem kraškem terenu. Na voljo sta dve trasi; daljša 12 km, krajša 7 km.  Zmerne hoje je za okrog tri oz. dve uri. Na pohodu si boste ogledali naravne in kulturne znamenitosti, ostanke dediščine 1. svetovne vojne ( Jamo Pečinka, Fajti hrib, Borojevićev stol, topniški položaj…) in Pomnik braniteljem slovenske zemlje na Cerju.

Na pohodu bodo delovale okrepčevalnice, ob zaključku pohoda bo postreženo z toplim obrokom. 

Pohod je na lastno odgovornost.

Info: www.tdcerje.si, info@tdcerje.si 

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!