Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

Deli
Avtor: Tina Krog,

Akcija zbiranja peciva za uporabnike storitev pomoči na domu

Dom upokojencev Nova Gorica je ponovno odprtih rok sprejel akcijo zbiranja peciva za uporabnike storitev pomoči na domu. Pecivo se bo zbiralo do srede 20. 12. 2017 do 14. ure v Medgeneracijskem središču Nova Gorica (Gradnikove brigade 33) in Centru za pomoč na domu v Solkanu ("na Placu", Trg Jožeta Srebrniča 6).

Vabljeni vsi tisti, ki vam je peka v veselje in užitek, da v teh prazničnih dneh osrečite starejše in jim s pozornostjo polepšate božič. Prosimo, da spečete težko pokvarljivo pecivo, kot so piškoti in podobno drobno pecivo 
(izogibajmo se kremam in podobnim hitro pokvarljivih sestavinam). Ne pozabite, da dobra dela ustvarjajo dobra dela. ;-)

Organizatorka akcije je tudi tokrat Ajda Miška, ki vam je dosegljiva za dodatne informacije preko GSM številke 041 642 001 in e-pošte ajda.miska@gmail.com.

Najlepša hvala za sodelovanje in pršenje pozitive! :-)

 

 

Oglejte si tudi