Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

Deli
Avtor: Jožko Faganeli,

Komemoracija v Mirnu in Orehovljah

V sredo, 1. novembra, je bila, na pobudo Krajevnega odbora združenja borcev za vrednotenje NOB in v  sodelovanju s Kulturnim društvom Stanko Vuk, MoPZ Anton Klančič ter Osnovno šolo Miren, izvedena komemoracija v spomin na žrtve II. svetovne vojne pred spomenikom padlim v Mirnu in Orehovljah. Posamezne nastope v komemoraciji je povezovala Mojca Dolinšek, nagovor pa je imel Božidar Humar.
Vsakoletna komemoracija pred spomenikoma ima namen, da tragična zgodovina kraja in dogodki v II. svetovni vojni, ne gredo v pozabo.
Zahvala gre vsem, ki so se udeležili komemoracije in vsem, ki so sodelovali pri njeni izvedbi

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!