Logo MojaObčina.si

Mirna Peč

Družabni dogodki
Avtor: Društvo vinogradnikov Mirna Peč,

10. Festival mirnopeških vin

Vabljeni na 10. JUBILEJNI FESTIVAL MIRNOPEŠKIH VIN

Ta bo v petek, 16. junija, ob 20.00 uri, v atriju med lekarno in pošto. Na festivalu bomo podelili medalje in priznanja z letošnje cvičkarije v Trebnjem. Na festivalu se bodo točila najboljša vina z društvenega ocenjevanja in ocenjevanja na cvičkariji.

Pokušnja vin bo brezplačna, za prigrizek in kozarec bo treba odšteti 5 EUR, seveda boste kozarec lahko odnesli domov. Na festivalu bodo posamezni vinogradniki predstavili svoja vina na stojnicah, ostala vina bo mogoče poizkusiti v hramčku. Na festivalu bo mogoče dobiti tudi toplo hrano s prispevkom.
Na festivalu bo sprejem cvičkove princese Dragice Ribič, ki je članica našega društva in podpis dogovora med princeso in Zvezo društev vinogradnikov Dolenjske ter Društvom vinogradnikov Mirna Peč.

Podelitev medalj in priznanj ter pokušino nagrajenih vin bo spremljal krajši kulturni program.

Oglejte si tudi