Logo MojaObčina.si

Mislinja

Šport
Avtor: Peter Zupanc,

40 LET MOJIH SOOČANJ S HIMALAJO

prost vstop

Viki Grošelj – 40 let mojih soočanj s Himalajo

Planinsko društvo Mislinja vabi v petek, 21. aprila ob 19 uri v veliko dvorano PC Lopan, Šolska cesta 55, Mislinja, na pogovor z avtorjem knjige 40 LET MOJIH SOOČANJ S HIMALAJO.

Viki Grošelj je vrhunski alpinist, planinski vodnik in gorski reševalec.  Povzpel se je na najvišje vrhove vseh celin in bil član prve jugoslovanske odprave, ki je osvojila leta 1975 prvi osemtisočak – Makalu. Predstavil bo svojo  knjigo, v kateri so zbrani članki, ki so v zadnjih dveh desetletjih nastajali med Dolomiti in Nepalom, pakistanskimi osemtisočaki in južnim tečajem. Grošljev knjižni opus je nastajal na vseh celinah, od nadmorske višine 0 do točke 8848. Predstavitev bo obogatil z nepozabnimi posnetki, ki so ob tem nastajali.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!