Deli
JUDO KLUB OPLOTNICA
Avtor: Judo Klub Oplotnica,

52. MEDNARODNI JUDO POKAL MURSKA SOBOTA

V soboto je v Murski Soboti potekalo tekmovanje v judu za starostno skupino U14, ki se točkuje za slovenski pokal.
Na tekmovanju je nastopilo 197 tekmovalcev in med njimi tudi 5 oplotniških judoistov. Zopet smo dokazali, da tudi z mlajšo generacijo odlično delamo in ustvarjamo rezultate. Vseh 5 tekmovalcev se je domov vrnilo z kolajnami.

Med starejšimi deklicami v kategoriji -40kg, kjer je bilo 9 tekmovalk je MAJA MUŠIČ osvojila 3. mesto.

Pri starejših dečkih je v kategoriji -34kg, kjer je bilo 5 tekmovalcev KLEMEN ZUPANČIČ klonil v finalni borbi in osvojil 2. mesto.

V kategoriji -42kg, kjer je bilo 10 tekmovalcev je JAKA LESKOVAR osvojil 3. mesto.

V kategoriji -46kg, kjer je bilo 11 tekmovalcev je URH OGRIZEK osvojil 1. mesto.

V kategoriji +66kg, kjer je bilo 5 tekmovalcev je ŽAN KOSTANJŠEK prav tako gladko opravil z konkurenco in se povzpel na najvišjo stopničko in osvojil 1. mesto.

V skupnem seštevku med starejšimi dečki U14 je ekipa Oplotnica prepričljivo osvojila 1. mesto.