Logo MojaObčina.si

Prebold

Deli
Avtor: Medobčinska Splošna Knjižnica Žalec,

Izdelovanje božično-novoletnih voščilnic s Klementino Slapnik

V torek, 12. decembra 2017, je v Občinski knjižnici Prebold potekala ustvarjalna delavnica izdelovanja božično-novoletnih voščilnic, ki jo je vodila Klementina Slapnik. Udeleženci delavnice so ustvarili unikatne ročno izdelane voščilnice. Prihaja namreč čarobni čas praznikov, čas za deljenje lepih želja, voščil in zahval. Ko se spomnimo na svoje najdražje … In nič ni lepšega, kot to, da jim voščimo na izviren način, predvsem pa je radost v tem, da jim še malce bolj kot vsak dan v letu pokažemo, kako radi z njimi delimo skupne trenutke.

Besedilo: Lea Felicijan
Fotografije: Ivan Lipičnik

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!