Logo MojaObčina.si

Prebold

Deli
Avtor: Medobčinska Splošna Knjižnica Žalec,

Otroška pustna predstava z igrivim klovnom

Pustni teden je bil zabaven in norčav tudi v Občinski knjižnici Prebold. V četrtek, 15. februarja 2018, je otroško pričakovanje s predstavo »Sirkec, sirkec« izpolnil igrivi klovn Zupi iz Teatra Cizamo. Najprej je otrokom razkril, da si najbolj od vsega želi, da bi ga ti sprejeli in imeli radi. Zato jih je celo poskušal podkupiti z največjim darilom na svetu. Toda darilo je, v veselje vseh zbranih, nemudoma storilo žalostni konec. Zupi ima še boljšo idejo. Namesto darila bo otrokom raje odigral pustno predstavo. Otroci so tako lahko videli najporednejši klobuk na svetu, se smejali slavnim sestram Kokodak in celo sodelovali v cirkuški točki. Popoldne je lahko resnično imenitno, če ga le zapolnimo s smehom.

Besedilo: Lea Felicijan
Fotografije: Ivan Lipičnik

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!