Logo MojaObčina.si

Preddvor

Deli
Šport
Avtor: Planinsko Društvo Preddvor,

2. dnevni planinski izlet na Krn

Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO PREDDVOR
Vabimo vas na 2. dnevni planinski izlet na Krn. Iz Preddvora se bomo zapeljali v Lepeno in pričeli naš planinski izlet. Prvi dan bomo prišli do planinskega doma na Krnskih jezerih, kjer se bomo namestili, okrepčali in se prijetno družili. Drugi dan bomo v zgodnjih jutranjih urah nadaljevali našo pot do vrha Krna in se po isti poti vrnili do avtomobilov v Lepeni.

 

ČAS HOJE:  prvi dan cca 3 ure, drugi dan cca 8 ur. 

TEŽAVNOST: Pot je primerna za vse planince, ki lahko hodijo 8 ur na dan.

 OBVEZNA OPREMA:

Vsi udeleženci morajo biti oblečeni in obuti glede na vremenske razmere (rezervna oblačila, pohodni čevlji, priporočljive so tudi pohodne palice, zaščita proti soncu, kapa in rokavice…). Pijača in hrana je iz nahrbtnika. V koči je možno kupiti hrano in pijačo.

STROŠKI IZLETA: Prenočišče in stroški prevoza (v primeru najema avtobusa)

INFORMACIJE in PRIJAVE : do  18.8.2017, tel. 041-322-490 Planinska vodnica Mateja Udovč


Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!