Logo MojaObčina.si

Preddvor

Deli
Avtor: Petra Lombar Premru,

Druga polnilnica za vozila na elektriko v Preddvoru

Na javnem parkirišču pred preddvorsko občinsko stavbo so pred kratkim uredili drugo polnilno postajo za električna vozila v občini (prvo so že pred leti postavili na parkirišču ob hotelskem kompleksu v bližini jezera). Občina Preddvor se je namreč odzvala na razpis Eko sklada, ki z nepovratnimi sredstvi spodbuja občine za postavitev tovrstnih polnilnic. Tako je omenjeni sklad v višini 3 tisoč evrov sofinanciral postavitev, preostanek skupaj približno 6 tisoč evrov vredne investicije, ki vključuje tudi ureditev samega prostora polnilne postaje, pa krije Občina. Izvajalec postavitve so bile Gorenjske elektrarne. Polnjenje je brezplačno.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!