Logo MojaObčina.si

Preddvor

Deli
Občina Preddvor
Avtor: Petra Lombar Premru,

Energetska sanacija Doma krajanov Preddvor

Pričela so se dela energetske sanacije Doma krajanov Preddvor. Okoli tretjine stavbe je že narejen izkop, saj bodo najprej izolirali temelje in zidove v terenu. V okviru projekta bodo sicer uredili dodatno toplotno izolacijo celotne stavbe ter izdelali novo fasado, v osnovnem objektu pa bodo poskrbeli tudi za menjavo strešnih oken z novimi, troslojnimi. Na prizidku bodo zamenjali  pločevinasto kritino, izolirali bodo zidove pri stiku prizidka ter osnovnega objekta, sanirali bodo strope proti hladnemu podstrešju ter zamenjali stavbno pohištvo – vgradili bodo nova okna in vrata s trojno zasteklitvijo. Vrednost energetske sanacije znaša cca 130.000 evrov, dela pa naj bi predvidoma končali v treh mesecih, do konca maja.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!