Logo MojaObčina.si

Preddvor

Deli
Občina Preddvor
Avtor: Petra Lombar Premru,

Brezplačen prevzem soli za posipanje - zima 2017/2018

V času nizkih zimskih temperatur so vozišča in pločniki lahko poledeneli in spolzki. Javne površine očistijo in posujejo delavci zimske službe Komunale Kranj, za še večjo varnost pred vhodi, na stopnicah in dvoriščih, pa lahko uporabniki Komunale Kranj poskrbijo sami. Uporabniki komunalnih storitev Komunale Kranj, lahko v zbirnem centru Zarica, od ponedeljka, 18. 12. 2017 naprej, brezplačno prevzamejo sol za posipanje. Ob prevzemu uporabnik predloži zadnji račun za komunalne storitve Komunale Kranj, sol pa uporabniki sami naložijo v s seboj prineseno posodo (vedro).

http://www.komunala-kranj.si/brezplačen-prevzem-soli-za-posipanje-zima-2017-2018

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!