Logo MojaObčina.si

Preddvor

Deli
Avtor: Nataša Lombar Peternel,

Pohodniki DU Preddvor ne počivajo

Pohodniki Društva upokojencev Preddvor ne počivajo. V zadnjem mesecu so bili dejavni kar trikrat. 6. marca so na pohodu v zasneženi domači pokrajini z urnimi koraki iz Preddvora preko Olševka in Luž na Breg preganjali zimske temperature. Tudi teden dni kasneje, 13. marca so hodili po snegu: podali so se iz Planice v Tamar. V torek, 3. aprila pa so pohajali po travnatih terenih v okolici Leš pod Dobrčo in se greli na težko pričakovanem spomladanskem soncu. In kam jih bo pot vodila naslednji torek? Mika jih pohod iz Rovt na Jamnik in če bodo vremenske razmere primerne, si ga bodo tudi privoščili.

Petra Lombar Premru

 

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!