Logo MojaObčina.si

Preddvor

Deli
Avtor: Petra Lombar Premru,

Županov tek 2018 - Tečemo za dober namen

Tekaška prireditev »Županov tek«, ki jo organizira Zavod za šport Kranj, pod pokroviteljstvom Mestne občine Kranj in v sodelovanju z Zavodom za turizem in kulturo Kranj, Atletskim klubom Triglav Kranj in Fundacijo Vincenca Drakslerja za odvisnike so.p. bo tudi letos potekala v mesecu maju, in sicer v soboto, 26. maja 2018, s pričetkom ob 10. uri na posestvu Brdo pri Kranju. Slogan »Tečemo za dober namen« nam sporoča, da bodo tudi letos zbirali finančna sredstva za razvoj Fundacije Vincenca Drakslerja in njenih socialnih programov, ki so namenjeni uporabnikom iz vse Gorenjske in tudi širše. V prilogi je dokument, iz katerega lahko razberete, kaj je bilo narejenega iz zbranih sredstev v preteklih letih.

Vabljeni smo tudi občani Preddvora.

Več informacij o že 18. županovem teku si lahko preberete na povezavi https://www.zupanovtek.si/  .
Petra Lombar Premru

Oglejte si tudi