Logo MojaObčina.si

Preddvor

Deli
Občina Preddvor
Avtor: Petra Lombar Premru,

Restavracija Vila Bella znova odpira svoja vrata

Na robu gozda ob koncu vasi Srednja Bela stoji vila - kot lepa gozdna vila z imenom

Vila Bella. Z decembrom bo zaživela novo zgodbo, z novo ekipo:

1. decembra 2017, ob 17.00 vas vabimo na otvoritev s predstavitvijo naše ponudbe in vizije nove zgodbe,  razstavo likovnih del slikarja Franca Gučka, pogostitev in druženje ob glasbi. Na otvoritvi vas bomo pogostili z dobrotami s Krasa: domačim kraškim pršutom, siri Kmetije Žerjal s Tomaja in teranom, vitovsko grganjo in malvazijo iz vinske kleti Pipan v Križu pri Sežani.

Vabljeni!

 Kolektiv restavracije VILA  BELLA

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!