Logo MojaObčina.si

Radenci

Deli
Družabni dogodki
Avtor: Tic Radenci,

6. Izbor za Radenski špricar 2017

Organizator: Zavod za turizem in šport Radenci v sodelovanju z Zdraviliščem Radenci

Zavod za turizem in šport Radenci v sodelovanju z Zdravliščem Radenci, v nedeljo 30. aprila, pri gostilni Park Radenci, organizira tradicionalni 6. izbor za Radenski špricar 2017.

V občini Radenci se zavedamo naravnih danosti, ki nam jih ponujata  vinska pokrajina ter pokrajina naravne mineralne vode. Ker smo mnenja, da je bistvo turizma odprtost subjektov, občinske meje pa ne smejo predstavljati ovir, Vas vabimo, da se nam pridružite pri izboru za »Radenski špricar 2017«.  Strokovna komisija bo po lastnem izboru presodila najvišjo noto sinergije med izbranim vinom ter Radensko Classic.

Vabljeni!

Oglejte si tudi