Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

Deli
Avtor: Dom Hmelina,

"Dan za spremembe v Domu Hmelina"

Letos se odvija že deveta vseslovenska akcija "Dan za spremembe", v kateri vsako leto sodelujemo tudi v našem Domu. Zaposleni s svojimi otroki ali vnučki smo bili danes, v soboto 7. aprila, prostovoljci. Medse smo povabili tudi bodoče mamice in mamice z majhnimi otroci iz lokalnega okolja. Okrepčali smo se z rogljički, kavo in čajem, nato pa skupaj s stanovalci igrali družabne igre, se družili, z zelenjavo zasadili visoke grede ter odkrivali nove možnosti za aktivno preživljanje prostega časa v domskem parku. Z odtisi dlani smo drug drugemu podarili delček sebe in dokazali, da nas sodelovanje krepi. Dan smo zaključili s skupnim kosilom s stanovalci ter skupaj ustvarili lepši in boljši jutri, saj je le sodelovanje med generacijami, pot do uspeha, ki nas bogati in povezuje.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!