Logo MojaObčina.si

Radovljica

Družabni dogodki
Avtor: Lenka Kapus Otrin,

3. "Naš Tek" Radovljica, 9. 6. 2017

V juniju bomo že tretjič pripravili športno rekreativni dogodek poimenovan »NAŠ TEK«. Tekači, športni navdušenci, občasni rekreativci in vsi ljudje z željo po sodelovanju, pomoči in podpori se bodo tudi tokrat lahko pomerili na prekrasni 6,7 km dolgi kros progi proti Šobcu in nazaj. Organizirali bomo tudi dve krajši progi v dolžini 250 in 500 m za najmlajše udeležence ter tek na 1500 m za  otroke do 15 leta. Na dogodku bomo demonstrirali tudi našo novo pridobitev, voziček za tek z osebo na invaldiskem vozičku.

Verjamemo, da se nam bo ponovno pridružilo veliko število posameznikov, organizacij in podjetij ter podprlo naša prizadevanja.  V duhu našega slogana »TVOJ NASMEŠEK MI DA POSPEŠEK« vas prisrčno vabimo, da se nam pridružite.

Svoje prijave z osebnimi podatki  oddajte tudi na https://docs.google.com/forms/d/1BwxGae6c1u7hAXZAjyxWC_Ejdyli0U0oKIgpuZKCkjQ/viewform, zaradi razporeditve v kategorije. Štartnine ni. Zbirali se bodo prostovoljni prispevki.

Oglejte si tudi