Deli
Občina Ravne na Koroškem
Avtor: Danica Hudrap,

Športno društvo Stoja

Letos smo se prvič udeležili mednarodnega odprtega prvenstva v skokih na mali prožni ponjavi, ki je potekalo 11.11.2017 v Beogradu. Gimnastičarji Športnega društva Stoja so osvojili odlična mesta. V kategoriji cicibank so dekleta osvojile ekipno 1. mesto, posamezno v tej kategoriji so osvojile na  3.mesto Vita Čeh, 7.mesto Lana Larisa Ilić, 11. mesto Nuša Prasnic, 13. mesto Neja Koprivnikar. V kategoriji starejših deklice so osvojile  10. mesto Aneja Šumah, 11. mesto Loti Založnik, 17. mesto Eva Prednik in 20. mesto Eva Koprivnikar, ekipno so bile na 3. mestu. V kategoriji cicibanov je posamezno Fi lip Praznik dosegel 14. mesto, v kategoriji mlajših dečkov pa je Vasja Vrabič zasedel 4. mesto in Sergej Filip Ilić 8. mesto.