Logo MojaObčina.si

Rogašovci

Deli
OBČINA ROGAŠOVCI
Avtor: Matjaž Lesjak,

Oglaševanje v občinskem glasilu Gorički vrh 2018

V kolikor ste zainteresirani za objavo oglasnega sporočila v občinskem glasilu, pošljite besedilo z logotipom v jpg. obliki na naslov obcina.rogasovci@siol.net ali na CD-ju na naslov občinske uprave, Sveti Jurij 13. Cena za reklamno oglasni prostor glede na velikost oglasnega sporočila znaša:1/1 strani - 90,00 EUR, 1/2 strani - 60,00 EUR, 1/3 strani - 40,00 EUR,1/4 strani - 30,00 EUR, 1/8 strani - 20,00 EUR. Vse cene so z že vključenim DDV-jem. Objava oglasa se plača v naprej in šele po poravnavi stroškov objave oglasa, občinska uprava oglas posreduje uredniku občinskega glasila. Prednost imajo oglasi po vrstnem redu vplačil, do zapolnitve oglasnega prostora. ROK ZA ODDAJO OGLASA: 25. 3. 2018. ROK ZA PLAČILO: V PETIH DNEH OD PREJEMA RAČUNA.

Oglejte si tudi