Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

Turizem
Avtor: Mateja Poljšak Furlan,

22. Srečanje s preteklostjo, sejem vojaških in drugih starin

Na srečanju se bodo predstavili: Društvo soška fronta Nova Gorica in sekcija “GSR2”, Društvo generala Borojeviča Tolmin, AC Isonzo iz Gorice, Društvo SANG (soft air) iz Nove Gorice, Združenje lastnikov starih vojaških vozil iz Gorice, društvo Zenobi iz Trsta, Fundacija poti miru iz Kobarida in Park vojaške zgodovine iz Pivke. Društvo pa bo postavilo priložnostno razstavo »Čelade avstro-ogrske vojske na soški fronti«.

Ob tej priliki bo med 9. in 14. uro odprta tudi stalna razstava »Šempeter in okolica med 1. svetovno vojno« v bunkerju pod pošto na Vrtojbenski cesti 21 A v Šempetru.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!