Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

Deli
Avtor: Mateja Poljšak Furlan,

Posodobljen Center za ravnanje z odpadki Nova Gorica v Stari Gori

Komunala Nova Gorica d.d. obvešča, da je zaživel posodobljen Center za ravnanje z odpadki Nova Gorica v Stari Gori. Občani Mestne občine Nova Gorica ter občin Brda, Kanal, Miren-Kostanjevica, Šempeter-Vrtojba in Renče-Vogrsko imajo sedaj možnost na enem mestu brezplačno oddati vse vrste komunalnih odpadkov, vključno z nevarnimi odpadki iz gospodinjstev. V zbirnem centru je, skladno s cenikom, mogoče tudi oddati nekatere gradbene odpadke.

Center za ravnanje z odpadki Nova Gorica deluje na naslovu Ulica partizanske tehnike 6 v Stari Gori in je odprt vsak delovnik med 9. in 17. uro, ob sobotah med 8. in 13. uro.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!