Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

Deli
Avtor: Mateja Poljšak Furlan,

Podpisana pogodba za izvedbo del v okviru ureditve ceste ter rekonstrukcije vodovoda in kanalizacije na Vrtojbenski cesti v Šempetru

V petek, 10. novembra 2017, sta v Coroninijevem dvorcu župan Občine Šempeter-Vrtojba, mag. Milan Turk, in direktor podjetja Kolektor CPG d.o.o. iz Nove Gorice, Kristjan Mugerli, podpisala pogodbo za izvedbo del v okviru ureditve ceste ter rekonstrukcije vodovoda in kanalizacije na Vrtojbenski cesti v Šempetru. Vrednost pogodbeno dogovorjenih storitev znaša 437.769,41 EUR z vključenim DDV. Dela bodo potekala skladno s terminskim načrtom projekta, obsegajo pa ureditev ceste ter rekonstrukcijo vodovoda in kanalizacije od km 0,550 do 0, 770. Poleg tega bo še urejena kolesarska steza in pločniki ter obnovljena javna razsvetljava.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!