Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

Deli
Avtor: Borut Marošek,

URŠKA BERNARD IN VINKO PREVOLŠEK MLADINSKA DRŽAVNA PRVAKA V JUDU

V nedeljo, 4. marca 2018 je v Kopru v organizaciji Judo kluba Marezige potekalo mladinsko državno prvenstvo, na katerem je nastopilo pet predstavnikov Judo kluba Acron Slovenj Gradec. Domov so se vrnili s tremi odličji. Naslov državnega prvaka sta si priborila Urška Bernard (do 44 kg) in Vinko Prevolšek (do 55 kg), Zala Pečoler je tokrat morala priznati premoč večni tekmici Petri Opresnik iz Bežigrada in osvojila 2. mesto (do 70kg). Sicer kadetski državni prvak Nace Herkovič je osvojil 7. mesto (do 66 kg), Leon Bošnik (do 81 kg) pa je prvenstvo končal v predtekmovanju.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!