V SLOVENJ GRADEC KAR ŠTIRJE NASLOVI POKALNIH PRVAKOV

Velenje, 6.5.2018 Na Atletskem pokalu Slovenije za mlajše mladince in mladinke so naši atleti osvojili 4 zlate, eno srebrno in eno bronasto medaljo ter številne odlične rezultate.

Kar dva naslova pokalnega prvaka je osvojil Mitja Kordež v teku na 100 in 200m, ki je ob enem v obeh disciplinah odtekel tudi normi za nastop na Evropskem prvenstvu za mlajše mladince. Žal je Lani Verhovnik norma v metu diska kar dva krat pristala izven sektorja. Z edinim veljavnim metom se je uvrstila na 2.mesto. V suvanju krogle je bila Lana nepremagljiva, kot tudi Zala Sekavčnik, ki je ugnala vso konkurenco v teku na 800m.

Odlično so nastopila tudi dekleta v štafetah in se v štafeti 4x300m uvrstila na 3.mesto, v štafeti 4x100m pa so jim stopničke ušle le za las.
V močni konkurenci so bili izjemni tudi ostali fantje in dekleta. Vsem čestitamo.