Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

Deli
Avtor: PRIMOŽ PODJAVORŠEK,

Z REGIJSKO REPREZENTANCO DO NASLOVA PRVAKINJ ŠTIRI SLOVENJGRADČANKE

V Šempetru v Savinjski dolini se je pretekli teden odvijalo regijsko tekmovanje v odbojki. V reprezentanci Koroško Savinjske regije so vidno vlogo igrale tudi štiri igralke OK KORVOLLEYA iz Slovenj Gradca in sicer Deja Podjavoršek, Gaja Kresnik, Katarina Simonović in Anika Dokl. V skupinskem delu so gladko premagale Dolenjsko in Primorsko reprezentanco in se uvrstile v polfinale kot zmagovalke skupine. V napeti polfinalni tekmi proti ekipi Ljubljanske regije z okolico so naše igralke pokazale veliko borbenost in zmagale z 2:1 v nizih. Finalna tekma se je igrala pred polnimi tribunami proti ekipi Maribora z okolico in jo po izenačeni in dramatični tekmi tudi premagale z 2:0. Ekipa Koroško Savinjske regije je tako osvojila zlato medaljo. Čestitamo.

Oglejte si tudi