Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

Deli
Šport
Avtor: Konjiški Maraton,

4. Uniorjev tek na Rogli

Prijave na www.konjiskimaraton.si
2. julija 2017 ob 11.00 bo v času Kovaškega piknika na Rogli ponovno potekal, zdaj  že tradicionalni, Uniorjev tek.Vsi, ki ste se teka v preteklih letih udeležili veste, da je razgibana 5-kilometrska trasa zares unikatno doživetje, saj tekače vodi po razgibani pokrajini, obdani s čudovito neokrnjeno naravo. Temperature na Rogli so v tem delu leta izjemno mile in ugodne za telesno aktivnost, po iglavcih dišeči sveži zrak pa bogato napolni zadihana pljuča tekačev.

Zaradi nadmorske višine 1.500 metrov in majhnega razpona med dvigi in spusti po planoti, je tek odlična priprava na 5. Konjiški maraton.

Zato le obujte tekaške copate, nadenite športno opremo in pridite na Roglo razgibati svoje noge. Zraven pa le pripeljite še družinske člane in prijatelje – ne le za to, da bodo za vas glasno navijali, pač pa tudi zato, da se boste po rekreativnem dopoldnevu lahko družili še ob sproščenem vzdušju, dobri hrani in glasbi na zmeraj prešernem  Kovaškem pikniku. Prijava in tek sta BREZPLAČNA!

BOGATE NAGRADE: 
2x Vikend najem bungalova Rogla za 4+2 osebi
1x Komplet ročnega orodja Unior v vrednosti 100 €
1x Masaža v wellnessu Idila v Termah Zreče (60 minut)
2x Startnina na 5. Konjiškem maratonuStartnina na 5. Konjiški maraton

Se vidimo na vrhu Planje na Rogli!

POJDI NA UNIORJEV TEK

Oglejte si tudi