Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

Deli
Avtor: Strelsko Društvo Slovenske Konjice,

Uspešni najmlajši člani

V soboto je v Hrastniku potekala regijska pionirska liga v streljanju z zračnim orožjem,- 6.krog. Naši najmlajši člani so bili ZELO uspešni. Neli Petek je v kategoriji ml.pionirk osvojila 1.mesto, prav tako Urh Hlačar v kategoriji cicibani in Žan Šuperger v kategoriji ml.pionirji 12.mesto. Ekipno so osvojili 3.mesto.
Ker je bilo to tudi zadnje kolo so razglasili tudi skupne rezultate. V kategoriji cicibanov je Urh Hlačar dosegel 1.mesto, med mlajšimi pionirkami je 1. mesto osvojila Neli PETEK, med mlajšimi pionirji pa je tudi Žan Šuperger dosegel 1.mesto. Ekipno pa so zasedli 2.mesto.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!