Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

Deli
Kultura
Avtor: Rosana Maček,

PREPLESAVANJA




Regijska plesna revija osrednje Slovenije, na kateri se bodo predstavile skupine in posamezniki, ki so bili izbrani na območnih revijah, bo letos, zaradi velikega števila ustvarjalcev, potekala v dveh delih. Prvi del bo v Litiji, drugi pa v Ljubljani.

V Litiji  bo plesalo preko sto plesalcev, med njimi tudi gostje iz celjske regije:

  1. Plesno športno društvo NLP; plesna skupina Cici Kresnice

Naslov miniature: RIME _

Mentorstvo/koreografija: Nataša Lovše Pepelnak

Plešejo: Lara Kasli, Anže Kosmač, Triša Lovše Pepelnak, Tevž Lovše Veber, Sara Repovš, Žan Sobočan, Jakob Šef, Reka Zornik Stonič, Anja Žnideršič, Bor Zupančič, Urška Groblar, Gašper Groblar

 

  1. KD Rakek; plesna skupina Zvezdice

Naslov miniature: BUBBLES

Mentorstvo/ koreografija: Vesna Turšič in skupina

Plešejo: Maja Žorž, Maks Žorž, Vita Urbas, Urban Urbas, Zala Perko, Nuša Milavec, Manca Pohole, Klara Zwölf, Zala Žnidaršič Čuk, Nike Žnidaršič Čuk, Eva Modic

 

  1. 3. Kulturno izobraževalno društvo Plesonoga; plesna skupina Plesoprstki Cerknica

Naslov miniature: BELE ZVEZDNE DEKLICE

Mentorstvo/koreografija: Jelena Oleami

Plešejo: Ina Bajec, Nika Bečaj, Neža Dobnik, Lucija Dragolič, Inti Jerič Turk, Mija Korošec, Ula Kvaternik, Mija Obreza, Živa Švigelj

 

  1. KD Rakek; solo Eva Modic Naslov miniature: GOZDNA VILA

Mentorstvo/koreografija: Vesna Turšič, Eva Modic

Pleše: Eva Modic

 

  1. Kulturno izobraževalno društvo Plesonoga; plesna skupina Plesolaske Cerknica Naslov miniature: IME MI JE ROŽA

Mentorstvo/koreografija: Jelena Oleami

Plešejo: Tajda Bajt, Manca Bajt, Lana Debenec, Sofija Dragolič, Lara Drobnič, Tinkara Lunka, Tia Rebolj, Ajda Švigelj, Tina Zalar

 

  1. ŠKD Capoeira Tradicao Baiana; plesna skupina Navihani Dečki

Naslov miniature: RAZIGRANI GOZD

Mentorstvo/koreografija: Katjuša Kovačič

Plešejo: Dan Kariž Meško, France MandićLyall Bragalini Premus, Filip Očko, Ruben˛& Gal Mali

 

  1. KD Qulenium, Pionirski dom – center za kulturo mladih; duo Zarja Hawlina in Lev Klun

Naslov miniature: SUKA – SUKALIS

Mentorstvo/koreografija: Saša Lončar

Plešeta: Lev Klun, Zarja Hawlina

 

  1. HARLEKIN – društvo za umetnost plesa; 6. razred sodobnega plesa

Naslov miniature:VERSE STORMING

Mentorstvo/koreografija: Andreja Šraj

Plešejo: Neža Čuvan, Maja Kovačić, Naja Podbrežnik, Daniela Preskar, Živa Steiner, Ajda Šarman

 

  1. KD Rakek; solo Gea Modic

Naslov miniature: V SREDIŠČU NASTAJAJOČE NEVIHTE

Mentorsto/koreografija: Teja Novak

Pleše: Gea Modic

 

  1. HARLEKIN – društvo za umetnost plesa; plesna skupina AKT Junior

Naslov miniature: IZPOVED

Mentorstvo/koreografija: Andreja Šraj

Plešejo: Neža Čuvan, Maja Kovačić, Naja Podbrežnik, Daniela Preskar, Živa Steiner, Ajda Šarman

 

  1. KD Qulenium, Pionirski dom – center za kulturo mladih; plesna skupina AXIS

Naslov miniature: TEŽ-A-VNOST

Mentorstvo: Saša Lončar in Katja Kušar

Koreografija: Katja Kušar

Plešejo: Zarja Hawlina, Lana Kariž Meško, Lev Klun, Uma Žnidaršič

 

  1. KD Rakek; plesna skupina ISKRE

Naslov miniature: VSI ENAKI

Mentorstvo/koreografija: Teja Novak, Iskre

            Plešejo: Eva Ivančič, Nina Švigelj, Manca Pečkaj, Vanesa Istenič, Katarina Gašparovič

 

  1. KUD Igen (10 otrok)

OBLJUBIM, DA BOM PRIDEN/A

Mentorstvo/koreografija: Lucija Boruta, Mojca Majcen

Glasba:Mr Toot  Ylvis

Plešejo: Hanna Rotar, Tilen Teržan, Ana Teržan, Eva Djaković, Larisa Strašek, Nastja Rožej, Danijel Kusić, Nina Gorenjak, Urška Frangež, Veronika Kos

 

  1. HARLEKIN – društvo za umetnost plesa; plesna skupina AKT

Naslov miniature: SKUPNA TOČKA

Mentorstvo/koreografija: Mojca Ussar

Plešejo: Glorija Gračnar, Zala Fidler, Špela Jezovšek, Miha Jug, Nina Kovačić, Pia Marolt, Ema Ocvirk, Iva Planko, Tea Planko, Daniela Preskar, Maruša Steiner

 

  1. HARLEKIN – društvo za umetnost plesa; solo Špela Jezovšek

Naslov miniature: KLETKA

Mentorstvo/koreografija: Andreja Šraj

Pleše: Špela Jezovšek

 

  1. Podružnica s prilagojenimi programom OŠ Litija; plesna skupina FACE

Naslov miniature: :RDEČA NIT

Mentorstvo/koreografija: Tjaša Dražumerič

Plešejo: Diana Cerar, Kevin Cvetko, Sonja Cvetko, Nejc Felkl, Bojan Poglajen, Luka Lindić, Marija Pirc, Matjaž Smrekar

Oglejte si tudi