Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

Deli
Avtor: Društvo Laz,

Praznična ustvarjalna delavnica Društva Laz privabila veliko mladih

Društvo Laz je v soboto, 25. novembra organiziralo praznično ustvarjalne delavnice za mlade. Praznične delavnice se je udeležilo več mladine, kot se je sprva pričakovalo. Predvsem so prevladovali otroci stari od 4 do 10 let. Udeleženci delavnice so s pomočjo mentoric Maje, Barbare, Jere in Nine v prvem delu iz naravnih materialov izdelali adventne venčke. V drugem delu so ustvarili praznične voščilnice. Spoznali smo, da otroški um res ne pozna meja, saj so izpod njihovih rok nastale prave umetnine. Končni izdelki so bili razstavljeni na dogodku Dobrote jablaniške doline 2017.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!