Logo MojaObčina.si

Trebnje

Deli
Turizem
KULTURNO TURISTIČNO DRUŠTVO DOBRNIČ
Avtor: Ktd Dobrnič,

15. pohod po odseku E7 - Poti Mare Rupena

Organizator: KULTURNO TURISTIČNO DRUŠTVO DOBRNIČ

Kulturno turistično društvo Dobrnič v nedeljo, 15. oktobra 2017, prireja tradicionalni pohod po odseku Evropske pešpoti E7 poimenovanem Pot Mare Rupena.

Pohodniki se bodo na pot proti Dobrniču odpravili z vodiči iz Dolenjskih Toplic (22 km) ob 6. uri izpred Zdraviliškega doma, iz Žužemberka (12 km) pa ob 7.30 s trga pred gradom. Pohod se bo končal v Dobrniču okrog poldneva. Po končani osrednji proslavi v spomin 1. kongresa SPŽZ bo okrog 14. ure za pohodnike organiziran avtobusni prevoz iz Dobrniča na izhodišči.

Zjutraj bo avtobus iz Dobrniča odpeljal ob 5.30 v Dolenjske Toplice ter ob 7. uri v Žužemberk. Pohodniki naj se na pot odpravijo z ustrezno kondicijo in primerno pohodniško opremo za sredogorje. Startnina bo 10 EUR (vključuje prevoz, hrano in pijačo na poti in na cilju ter uporabno darilce).

 

Za okrepčilo na poti bosta poskrbela Vinogradniško društvo »Lisec« in KTD Dobrnič.
V Kulturnem domu Dobrnič si boste lahko ogledali tudi razstavo likovnih del "Vinogradniški Lisec v umetniških očeh". Dela so nastala v sklopu EX TEMPORA LISEC 2017.

 

Zaradi lažje organizacije prosimo pohodnike za predhodne prijave:

- telefon: 051 324 665 ali 031 362 191

- elektronska pošta: ktddobrnic@gmail.com

 

Dodatne informacije: Kulturno turistično društvo Dobrnič

http://www.dobrnic.si

 

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!