Logo MojaObčina.si

Trebnje

Deli
Tečaji in delavnice
Avtor: Turistično Informacijski Center Trebnje,

3 predavanja v sklopu: 1. predavanje- Porod v vodi
Porod v vodi ni novodobna modna muha, temveč poznamo tudi preko 2000 let stare zgodovinske zapise o tem, da so se rojevajoče ženske namakale z namenom lajšanja poroda. Dandanes večina nosečnic že med nosečnostjo ugotovi, da jim voda zelo ustreza, pa naj bo to tuš, kad, bazen ali morje. Zato si vedno večji odstotek nosečnic želi imeti vodo na voljo tudi tekom poroda. Na delavnici bomo govorili o tem, kakšne so možnosti v Sloveniji, o varnosti poroda v vodi, o prednostih in slabostih poroda v vodi, naslovili pa bomo seveda tudi vsa vprašanja in pomisleke. Dotaknili se bomo tudi teme poroda na pručki in naravnega poroda doma.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!