Logo MojaObčina.si

Trebnje

Deli
Avtor: Jskd Oi Trebnje,

Izdelovali iz fimo mase

Niz sobotnih delavnic pod naslovom Sobotno galerijsko dogajanje, se odvija vsako prvo soboto v mesecu v sodelovanju z Zvezo kulturnih društev in Galerijo likovnih samorastnikov v galerijskih prostorih.

Marčevsko delavnico je vodila Silva Mežnar iz Trebnjega ob pomoči hčere Tanje. Udeleženci so tokrat ustvarjali iz fimo mase. Vsak si je pod vodstvom mentorice in njene pomoči izdelal obesek in prstan, v času, ko so se izdelki pekli, pa so prav tako iz istega materiala izdelovali še simpatične rožice.

Mladi ustvarjalci, tudi v spremstvu odrasle osebe, so z veliko vnemo delali in odmerjeni čas je kar prehitro minil. Domov so odšli z izdelki za takojšnjo uporabo, nekaj materiala in polizdelkov pa so vzeli še za seboj, da bodo ustvarjanje lahko nadaljevali še doma.  

                                                                                                                              JSKD OI Trebnje

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!