Logo MojaObčina.si

Trebnje

Deli
KULTURNO TURISTIČNO DRUŠTVO DOBRNIČ
Avtor: Ktd Dobrnič,

Praznovanje kulturnega dne v Dobrniču

V sredo, 7. 2. 2018, smo v Kulturnem domu Dobrnič pripravili proslavo v počastitev Prešernovega dne - Slovenskega kulturnega praznika. V bogatem kulturnem programu so nastopili učenci dramskega krožka Podružnične šole Dobrnič pod mentorstvom Klavdije Livk.  Učenci so z dramsko uprizoritvijo prikazali Prešernovo Lepo Vido. Z ubranimi deklamaciji so nastopajoči nanizali kulturne delavce, ki jih v Pedenjpedu predstavlja Niko Grafenauer. S pevskimi točkami so program popestrile članice Ženskega pevskega zbora KTD Dobrnič.

                                                                                                                                       Ana Kastigar


Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!