Logo MojaObčina.si

Trebnje

Deli
Avtor: Turistično Informacijski Center Trebnje,

Turistična patrulja v Trebnjem

Pred prazniki se je v Trebnjem oglasila turistična patrulja. Anila in Kamran, ki prihajata iz Pakistana sta Trebnje ocenila z oceno 75,5. Najbolj zadovoljna sta bila z namestitvijo, kulinarično ponudbo in gostoljubnostjo domačinov. Ob prihodu sta najprej poiskala hotel Opara, ki sta ga rezervirala dan prej. Na recepciji so jima skupaj s ključi predali tudi paket presenečenja, ki je vključeval različne brošure o mestu in čudovite razglednice z znamenitostmi, ki sta si jih v nadaljevanju želela ogledati. Ogledala sta si Galerijo likovnih samorastnikov, cerkev Marijinega vnebovzetja, spomenik padlim borcem, trebanjski grad  in glasbeni center, kjer so jima razkazali dvorano in predstavili instrumente. Anila in Kamran sta v časopisu Svet24 zapisala, da sta preživela čudovita dva dneva v Trebnjem in da sta navdušena nad našo turistično ponudbo.

TIC TREBNJE

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!