Logo MojaObčina.si

Tržič

Deli
Občina Tržič
Avtor: Saša Pivk Avsec,

11. Kreativni podjetniški večer z Evo Štraser

Pridružite se nam na 11. Kreativnem podjetniškem večeru, ki bo v četrtek, 26. oktobra 2017, ob 19.30 v Kavarni Stara godba, Tržič. Gostja večera bo Eva Štraser.
Eva Štraser, mamica, žena, interna presojevalka ISO 9001-2008, prokuristka družinskega podjetja BOKRI d.o.o., idejna vodja eko linije BOKRI GREEN, mentorica Ustvarjalnika, udeleženka inkubatorja Cene Stupar 2016, zmagovalka Akademije z družbenim učinkom 2015, tako v Kozini, kot v Murski Soboti, nagrajenka Foruma socialnih inovacij 2015, leta 2005 prejemnica zlate plakete turistične agencije Intelekta za odlično opravljeno delo na destinaciji Djerba – oziroma, oseba, ki je radovedna, strmi v prihodnost ter rada skače iz cone udobja, saj pravi, da jo le to dela živo.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!