Logo MojaObčina.si

Tržič

Deli
Občina Tržič
Avtor: Saša Pivk Avsec,

11. Kreativni podjetniški večer z Evo Štraser

Pridružite se nam na 11. Kreativnem podjetniškem večeru, ki bo v četrtek, 26. oktobra 2017, ob 19.30 v Kavarni Stara godba, Tržič. Gostja večera bo Eva Štraser.
Eva Štraser, mamica, žena, interna presojevalka ISO 9001-2008, prokuristka družinskega podjetja BOKRI d.o.o., idejna vodja eko linije BOKRI GREEN, mentorica Ustvarjalnika, udeleženka inkubatorja Cene Stupar 2016, zmagovalka Akademije z družbenim učinkom 2015, tako v Kozini, kot v Murski Soboti, nagrajenka Foruma socialnih inovacij 2015, leta 2005 prejemnica zlate plakete turistične agencije Intelekta za odlično opravljeno delo na destinaciji Djerba – oziroma, oseba, ki je radovedna, strmi v prihodnost ter rada skače iz cone udobja, saj pravi, da jo le to dela živo.

Oglejte si tudi