Logo MojaObčina.si

Tržič

Deli
Avtor: Franc Smolej,

Hiša strahov v Kovorju presegla vsa pričakovanja

Dogodek, ki se je zgodil v soboto, 4. novembra v Domu krajanov Kovor, je presegel vsa pričakovanja.
Skupina prizadevnih mladih deklet je pripravila dogodek, ki je privabil obiskovalce iz bližnje in daljne okolice. Dom krajanov Kovor se je spremenil v "Hišo strahov", dogodek pa je sovpadal v ta čas. Dogodek je zahteval  veliko dela s pripravo objekta, kostumov in vaj za izvedbo. Hiša pa je že naslednji dan spet dobila prvotno podobo. KS Kovor se vsem izvajalkam še enkrat zahvaljuje za izvedbo, vsem obiskovalcem in obiskovalkam pa tudi za tako velik obisk. Verjamemo, da se bodo dogodki ponovili v taki ali drugačni obliki. Tudi v bodoče pričakujemo tak množičen obisk, saj je to tudi priznanje za trud.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!