Logo MojaObčina.si

Tržič

Deli
Občina Tržič
Avtor: Saša Pivk Avsec,

Naj športnik Tržiča za leto 2017

V ponedeljek, 12. marca 2018, ob 19. uri bo Športna zveza Tržič v Kulturnem centru razglasila Naj športnika Tržiča in podelila priznanja najuspešnejšim in najbolj obetavnim športnikom v lanskem letu ter tistim, ki so v preteklem letu osvojili naslov državnega prvaka.

Podelili bomo devet malih športnih znakov Občine Tržič mlajšim od 16 let, ki so osvojili  naslov državnega prvaka, osem športnikov bo prejelo veliki športni znak, podeljujemo priznanja za obetavne in naj športnike, pet priznanj bo podeljenih za  izjemne dosežke v preteklem letu, tri društva, ki letos praznujejo visoki jubilej, pa bodo dobila plakete, napoveduje Biserka Drinovec, sekretarka Športne zveze Tržič.     

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!