Logo MojaObčina.si

Vojnik

Deli
Avtor: Lea Sreš,

Tehnični pregled traktorjev v Socki

Tehnični pregled traktorjev in traktorskih priklopnikov v Socki

  • Kje: Socka 54, 3203 Nova Cerkev
  • Kdaj: 22. 3. 2018 od 14.00 do 17. 00
  • Organizator: Žonta, tehnični pregledi, d. o. o.

Žonta, tehnični pregledi, d. o. o. obvešča, da bo tehnični pregled traktorjev in traktorskih priklopnikov v četrtek, 22. 3. 2018, v Socki (Servis tahografov, Martin Kamenik) od 14.00 do 17.00. Ponujena je tudi možnost sklepanja zavarovanj pod ugodnimi pogoji. Traktor mora imeti zahtevano opremo: prvo pomoč, varnostni trikotnik za označitev ustavljenega vozila in predpisan znak omejitve hitrosti vozila. Traktor naj bo očiščen in pregledan. Za dodatne informacije pokličite 03 425 23 19.

Povzela: Lea Sreš

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!