Logo MojaObčina.si

Vransko

Deli
Avtor: Valerija Jerman,

Po pravljici diši ... v Občinski knjižnici Vransko

Oktobrska pravljična ura ni bila začarana, bila pa je čarobna. V odlični interpretaciji Darje Cekin smo spoznali Jona, dečka, ki bi rad svojo teto Pauli obdaril za njen rojstni dan.  Ne pojutrišnjem, takoj. Zato Jona izkoristi trenutek, ko gre mama v trgovino, in gre obiskat teto Pauli. Saj natančno ve, kje stanuje … A kaj, ko so si vse ulice nenadoma tako podobne. Jona po paničnem iskanju končno najde teto Pauli, ki je hitro poskrbela, da se je Jona znašel v maminem objemu, mi pa smo si v zaključku srečanja izdelali majhne darilne škatlice in se  z obljubo, da ne bomo sami, nikoli, niti “samo za hip” odtavali od doma, razšli.

 

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!