Logo MojaObčina.si

Vransko

Deli
Avtor: Maja Jerman,

NORDIJSKI CENTER NA LOČICI – MALO ZA ŠALO, MALO ZARES

ŠRD Ločica smo letos v sodelovanju z Osnovno šolo Vransko-Tabor pripravili zimske aktivnosti na snegu. Naredili smo kar nekaj kilometrov dolgo progo za tek na smučeh. Organizirali smo izposojo tekaške opreme, ki smo jo dobili v šoli, in povabili vse navdušence, da se preizkusijo v teku na smučeh. V nedeljo, 25. 2. 2018, je ob deseti uri dopoldan kljub nizkim temperaturam teklo hkrati kar 23 tekačev. Prišel je tudi gospod Ivč Strasser, ki je progo s sankami uredil in nam pokazal, kako se pravilno teče. Gostinstvo Lisjak nam je priskrbelo čaj za najmlajše in kuhano vino za premražene. Druženje, zimska idila in šport niso nikogar pustili ravnodušnega. Prejeli smo veliko pohval, tudi mimoidočih, ki so nas samo opazovali. Najmlajši tekač Žan, star komaj štiri leta, je poleg smučk želel še puško, da bi bil kot Jakov Fak. Nekateri so dejali, da je kot v Dolomitih, Val di Ločica, drugi, da je nordijski center. Prav vsi pa so dejali, da bodo naravne danosti še izkoristili. Veseli nas, da lahko populariziramo šport.

ŠRD Ločica

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!