Logo MojaObčina.si

Vransko

Deli
Avtor: Občina Vransko,

120 let revije Gasilec

V dvorani Jakličevega doma v Dobrepolju je bila v torek, 28. novembra 2017, slovesnost ob 120-letnici izhajanja Gasilca, glasila slovenskih gasilcev.

Priložnostne slovesnosti so se poleg številnih gasilcev iz vse Slovenije udeležili tudi ministrica za obrambo RS Andreja Katič, generalni direktor Uprave RS za zaščito in reševanje Darko But, poveljnik Civilne zaščite RS Srečko Šestan, glavni inšpektor Inšpektorata RS za varstvo pred naravnimi in drugimi nesrečami Milivoj Dolščak, v. d. predsednika Gasilske zveze Slovenije Janko Cerkvenik in poveljnik Gasilske zveze Slovenije Franci Petek.

Na prireditvi z bogatim programom so podelili priznanja rednim dopisnikom glasila, med drugimi tudi članoma naše gasilske zveze, Franciju Čretniku in Sabini Sorčan, ki s svojim delom znatno pripomoreta k vsebini revije Gasilec, saj vse leto s strokovnimi ter povezovalnimi vsebinami nagovarjata tako bralce kot tudi širšo slovensko javnost.

Hkrati se jima Gasilska zveza Žalec zahvaljuje za dosedanje prispevke ter jima čestita na prejetem priznanju.

 

Tadej Zupan, predstavnik GZ Žalec za odnose z javnostmi

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!