Logo MojaObčina.si

Vrhnika

Deli
Naš časopis
Avtor: Gasper Tominc,

Komunala med prazniki ne bo poslovala po ustaljenem urniku

Vrhniška komunala obvešča uporabnike, da jesenskimi oz. med. krompirjevimi počitnicami informacijska pisarna in služba obračunavanja komunalnih storitev ne bosta poslovali po ustaljenem urniku. Zato prosijo, da morebitno sporočanje stanja vodomera opravite najkasneje do 27. 10.  2017. Med počitnicami pa bo mogoče podatke sporočiti prek obrazca na njihovi spletni strani ali po e-pošti na naslov: info@kpv.si.


Zbirni center Vrhnika bo odprt: v ponedeljek, 30. 10. 2017 od 8. do 14. ure; odvoz odpadkov bo v torek, 31. oktobra, potekal po ustaljenem urniku, medtem ko bo od 2. 11. do 5. 11. 2017 zamaknjen za en dan. Urnik odvoza odpadkov, prilagojen prazničnim dnem, najdete tudi na njihovi spletni strani

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!