Logo MojaObčina.si

Vrhnika

Deli
Naš časopis
Avtor: Gasper Tominc,

Na Zaplani bodo gradili vežico

Vrhniški občinski svet je na nedavni seji sprejel predlog rebalansa proračuna, ki krajevni skupnosti Zaplana zagotavlja dodatna sredstva za gradnjo mrliške vežice. Pogovori o gradnji objekta so med Občino Vrhnika, KS Zaplana in Občino Logatec potekali že lani, a do izbire izvajalca po postopku javnega naročanja ni prišlo, predvsem zaradi pozne pridobitve popisa del projekta. Ker se je celotna investicija prestavila v letošnje leto in ker je potrebno zato zagotoviti celotna sredstva v letošnjem proračunu, je občinski svet izglasoval županov predlog, da se za namen gradnje mrliške vežice na Zaplani na že zagotovljenih 36 tisoč evrov dodajo še dodatna sredstva v višini dobrih 44 tisoč evrov. (gt)

 

 

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!