Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

Deli
Avtor: Zdenka Resnik,

Z roko v roki: Srednja šola Zagorje in lokalni proizvajalci in pridelovalci hrane

V torek, 24.10.2017, je bila v Artičah mednarodna konferenca Ekošole na temo Odgovorno s hrano.

 

Ekošola SŠ Zagorje je predstavila primer dobre prakse z naslovom Družbena odgovornost SŠ Zagorje. Na stojnici smo predstavili proizvajalce in pridelovalce hrane od Radeč pa do Izlak. Gostje so lahko okušali in občudovali proizvode kmetije Ključevšek iz Radeč, kmetije Uroša Macerla, kmetije Jožice Lokošek iz Strahovelj, kmetije Sešlar iz Izlak, kmetije Kos iz Razborca ter kmetije Ule iz Izlak ter čebelarja Ivana Sopotnika in testenine Mlinarjevega sina iz Orehovice. 

 

Veseli smo, da smo del zgodbe, ki odpira vrata naših domov domačim, lokalnim slovenskim proizvajalcem.

Oglejte si tudi