Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

Deli
Avtor: Zdenka Resnik,

Čestitke Leili, Vanji in Semirju!Spirit Slovenija, javna agencija in Slovenski podjetniški sklad sta v ljubljanskem Tehnološkem parku v četrtek, 23. 11. 2017, organizirala Izbor najbolj perspektivnih dijaških idej. Celodnevnega dogodka so se udeležili tudi trije dijaki Srednje šole Zagorje in člani Ustvarjalnika: Leila Huremkić, Vanja Stanojević in Semir Misimi. Njihova podjetniška ideja je prepričala strokovno komisijo in tako jim je pripadla nagrada za najbolj perspektivno dijaško idejo. Ne glede na to, ali bodo nadaljevali in uresničili poslovno idejo, si na takšen način pridobivajo nova znanja in širijo krog poznanstev.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!