Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

Deli
Avtor: Moja Občina,

KK Zagorje - Poročilo o tekmi

KK Zagorje :  KK Dravograd Koroška 80:61

V 4. krogu se je domača ekipa pomerila proti neugodni ekipi KK Dravograd Koroške. Z izjemo prve minute, ko so gostje povedli za točko, so nato domači igralci prevzeli vajeti v svoje roke. S svojo značilno igro, hitrimi napadi in odlično obrambo, so ponovno pokazali kdo je gospodar v dvorani Zagorje.

 

V določenem delu tekme je nastopilo nekaj slabih minut, predvsem slabe podaje ter hitri, neizdelani meti, vendar prednost ni bila ogrožena. Zmaga z rezultatom 80:61 je povsem zaslužena, ter odlična popotnica za naslednje tekme.

 

Že v soboto 9.12. 2017, se v Zagorju namreč obeta pravi derbi oziroma bitka za prvo mesto. V goste prihaja KK Vojnik, ki je trenutno še edina ekipa brez poraza.  V primeru zmage domače ekipe, bi prevzeli prvo mesto ter tako poskrbeli za dobro izhodišče pred povratnimi tekmami.

 

Vljudno vabljeni in se vidimo v soboto ob 20:00!

 

SKUPAJ DRŽIMO – ZMAGUJEMO – SE VESELIMO

 

V naslednjem 5 kolu – sobota 09-12-2017 igra KK Zagorje doma z ekipo KK Vojnik ob 20,00 uri.

                                                                                  

Pripravil:

KK Zagorje

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!